top of page

MAPADER 1. İSTANBUL ULUSLARARASI BULUŞ FUARINDA (ISIF-16)

 

Ülkemizin ilk ve tek uluslararası buluş fuarı olan 1. İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF), 03-06 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilmiştir. Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA) himayeleri altında ve Türk Patent Enstitüsü (TPE) ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuarı destekleyen kurumlar arasında yer alan Derneğimizde bir stand açarak, tanıtım faaliyetinde bulunmuştur.

 

Fuar boyunca fuara katılan üretici ve ticari firmalara, girişimcilere, bireysel buluşçulara, özel araştırmacılara, danışmanlara, patent ofislerine, özel veya devlet destekli araştırma enstitülerine, bilim parklarına, teknoparklara, teknoloji transfer ofislerine, melek yatırımcılarına, üniversitelere, laboratuvarlara, IP ile ilgili kurum ve kuruluşlara, patent tacirlerine, inovasyon teşvikçilerine, buluş derneklerine, sanayi odalarına, organize sanayi bölgelerine, Ar-Ge merkezlerine ve KOBİ’lere Derneğimizin kuruluş amaçları ve gerçekleştirmek istediği hedeflerimiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

 

Ülkemiz sınai mülkiyet sistemine önemli katkılarda bulunmayı hedefleyen Derneğimiz benzer platformlarda yer almaya devam edecektir.

 

2016 Uluslararası İstanbul Buluş Fuarı basın duyurusu için buraya tıklayın. 

marka, patent, tasarım, tpe, mapader
marka, patent, tasarım, tpe, mapader
bottom of page